Teplárna CUP 2018

Jen co si naši malí hokejisté z ročníku 2012 rozbalili dárky, čekal na ně 25.12.2018 vánoční turnaj TTA cup (Táborská teplárna cup) v minihokeji 3 na 3 v Táboře. Turnaj se hrál systémem „každý s každým“ na 2×10 min a o vítězi rozhodoval nejvyšší počet dosažených bodů. Po každém zápase se ještě jezdily 3 nájezdy.

Náš tým vstoupil do turnaje poměrně jednoznačnou výhrou 13:3 proti tradičním rivalům ze Soběslavi, kde Soběslav měla tým kombinovaný z ročniků 2012 a 2013. Nájezdy jsme vyhráli 3:0. Ve druhém zápasu nás čekal nejtěžší soupeř a to tým Tábor A, kterému jsme měli co vracet po prohře v minulém zápase v turnaji na Motoru. Díky skvělému výkonu plném bojovnosti a nasazení jsme v nejhezčím zápase celého turnaje zvítězili 6:3. Nájezdy jsme opět ovládli a to 3:1. Dalším týmem, který na kluky a Marťu čekal byl Český Krumlov, který na podzim zaznamenal zlepšení ve hře. Týmu se opět dařilo plnit nastavené úkoly a Krumlovu nepovolil vstřelit žádný gól a Míša Vaněk si tak mohl připsat nulu při výhře 11:0. Nájezdy skončily i po páté sérii 0:0.

Ve čtvrtém zápase jsme opět narazili na Tábor, tentokrát tým „B“. Kluci a Marťa nepolevovali ve vysokém tempu a Tábor rozstříleli 12:2 a výhru opět potvrdili i v nájezdech výhrou 2:0. K poslednímu zápasu s hokejisty z Vlašimi tým nastupoval s vědomím, že první místo je na dosah, což se společně s únavou projevilo v první třetině, kdy skóre bylo 2:1 pro náš tým. Po lehkém „budíčku“ během přestávky chytli kluci s Marťou druhý dech a nakonec soupeře přestříleli 8:1. Následné nájezdy se nám moc nedařilo a Vlašim je vyhrála 1:0 gólem v šesté sérii.

Ani to však už nemohlo naše borce zastavit v oslavách vítězství, které zakončili skokem pro nadšeně a hlasitě fandící rodiče, přibuzné a kamarády.

Naše „2012“ turnaj vyhrály bez ztráty bodu s celkovým skóre 50:9. Individuální výkony Ondry Štětky, Marti Chmelové, Kuby Šachla byly podtrženy skvělým nasazením, bojovností a chutí celého týmu, kterému úspěšně kryl v brance záda Míša Vaněk.

Gratulace za skvělou reprezentaci patří těmto členům vítězného týmu: Marťa Chmelová,  Ondra Štětka, Kuba Šachl, Marek Kokeš, Hynek Kokeš, Dan Jindra, Mates Nohejl, Pepa Zeman, Šimon Sedláček, Matouš Nestával a Míša Vaněk. Dík patří trenerům, kteří hráče pravidelně a poctivě připravují a samozřejmě i rodičům, kteří obětují spoustu volného času, aby mohla jejich ratolest sportovat.

Za ročník „2012“ Michal Vaněk

Další článek o tomto turnaji zde.

Napsat komentář