ROZHOVOR: Jan Míchal po zápase s Humpolcem

Novinkou pro letošní sezónu je pozápasový rozhovor s některým z hráčů domácích, kteří zhodnotí zápas a přinesou dojmy přímo z ledové plochy. Jako první pro Vás utkání zhodnotí střelec druhé vítězné branky domácích Honza Míchal.

Honzo jak ses cítil na ledě po letní přestávce? Dva kanadské body v prvním zápase není k zahození.
Celkem dobře. Přípravu před sezonou jsme měli dostačující. Tradičně jsme odehráli turnaj v Soběslavi a navíc jsme měli ještě další 2 přípravné zápasy s Hradcem. Na sběr kanadských bodů máme jiné borce, takže to neřeším.

Co říkáš na výsledek a předvedenou hru v prvním utkání sezóny?
Po první třetině jsem v tento výsledek nevěřil. Kdybychom dostali 3 góly nemohli bychom se divit, byli jsme pomalejší a horší v osobních soubojích. V bráně nás podržel Filip Dvořák. Do druhé a třetí třetiny jsme nastoupili s tím že přidáme na bruslení a důrazu a to se nám povedlo a Humpolec jsme k ničemu nepustili a s přehledem vyhráli.

Přibliž nám gólovou situaci z 30té minuty, kdy si zvyšoval na 2:0 z pohledu domácích.
Celkově nám vyšlo střídání kdy jsme Humpolec dobře minutu nepustili ze třetiny. Po ztrátě kotouče se Humpolečtí pokusili vyhodit a to se jim nepovedlo. Od našeho obránce se dostal puk na Dalibora Arnolda a ten mě našel samotného před brankářem. Nic jsem nevymýšlel a z první brankáře prostřelil. 

U čtvrtého gólu, který padl z téměř stejné situace jste si s Daliborem Arnoldem prohodili pozice, ty jsi nahrával a on skóroval, máte to takto domluvené nebo to vyplynulo ze hry? A hraje se ti se spoluhráči z lajny dobře?
Byla to podobná situace. Uvolnil jsem se u pravého mantinelu a ihned jsem to dával mezi kruhy kde Árny z první neváhal. Nacvičené to nemáme, takových situací je spousty a vyplyne to ze hry. Se spoluhráči se mi nehraje špatně, ještě si zvykáme. Konkrétně Árny preferuje jiný styl hry než já, ale to doladíme… 

Sezóna je celá před Vámi, ale s jakými cíli vstupuje domácí tým do nového ročníku krajské ligy?
Jako každý rok máme ty nejvyšší cíle. Každoročně se držíme do 4 místa a pomýšlíme na titul.Pár nás starších kluků, kterým už moc hokejových let nezbývá by rádo ještě jednou pohár nad hlavu zvedlo…

Pokud máte zájem o rozhovor s konkrétním hráčem a na co by jste se ho chtěli zeptat, napište nám na info@lokoveseli.cz

Napsat komentář