Lokomotiva pod vedením nového trenéra vyjela poprvé na led

K prvnímu tréninku na ledě vybruslilo i mužstvo TJ Lokomotivy, tradičně jako jeden z posledních účastníků Krajské ligy. Tuto středu a čtvrtek využijí ledovou plochu v Českých Budějovicích, příští týden v pondělí okusí led v Soběslavi a od středy budou trénovat 3x týdně na domácím stadionu.

Kádr z předešlé sezóny dospěl několika změn. Z hostování odešel zkušený matador Marek Koláček a mladík protřelý druhou ligou Tomáš Kohút, oba do HC Střelci Jindřichův Hradec, tito borci budou v zadních řadách určitě chybět. Svůj odchod do TJ Hluboká nad Vltavou ohlásil i skvělý centr Dalibor Arnold, který pro rytíře z Hluboké bude jistě velikou posilou a pro nás ztrátou nejen na ledě, ale i v kabině a týmových akcích… Všem těmto klukům – kamarádům děkujeme a přejeme mnoho úspěchů nejen ve sportovním životě.

S odchody přicházejí i příchody… V týmu budou nadále pokračovat hostující útočníci Tomáš Syrovátka (HC Tábor), František Bárta (TJ Sokol Radomyšl) a Tomáš Fencl (HC Milevsko 2010). Do týmu by se měli zapracovat junioři Filip Houdek a Tomáš Novák. Své příchody nahlásili David Kratochvíl, který již za tým mužů nastupoval a střídavě hrál za tým juniorů v sousedním Spartaku Soběslav. Nové tváře pro fanoušky budou Jiří Egrt a Václav Pechlát oba z IHC Písek. Velký příslib do budoucna by měl být i útočník Michal Bláha, který se vrací do mateřského klubu ze zahraničního angažmá z Francouzkého Poitiers.  

Další rok na Veselském kluzišti přidají matadoři Josef Mikeska, Stanislav Bůžek v roli asistenta trenéra a bratři Lukáš a Jan Míchalovi.

Posílení kádru je v jednání.

Tým mužů pro sezonu 2020/21:

Brankáři: Filip Dvořák, Pavel Vokůrka

Obránci: Lukáš Míchal, David Nehoda, Jan Benda, Martin Kadlec, Martin Štěcha, Roman Krampl, Jakub Čančura

Útočníci: Josef Mikeska, Jan Míchal, Stanislav Bůžek, Tomáš Syrovátka, Radek Benda, Martin Dušák, Martin Klimeš, Martin Vlach, David Kratochvíl, František Bárta, Tomáš Fencl, Michal Bláha, Jiří Egrt, Tomáš Novák, Filip Houdek.

Trenéři: František Ševčík – hlavní trenér, Stanislav Bůžek – asistent trenéra, Pavel Novák – konzultant

Manažer týmu: Petr Vokroj

Napsat komentář