Lokomotiva nastřílela Božeticím desítku, hattrickem se blýskl Martin Vlach

Na veselském ledě vedli domácí o dva góly po úvodní třetině a tento stav trval až do 35. minuty. Do druhé sirény narostlo skóre na 6:0 a hosté z Božetic byli definitivně na lopatkách – nakonec inkasovali dvouciferný příděl, který se jim podařilo alespoň zkorigovat až krátce před závěrem. „Mrzí nás pouze ta skutečnost, že soupeř překazil nulu našemu gólmanovi. To je škoda,“ uvedl kouč vítězů Lukáš Míchal, jenž poslal do hry na posledních dvacet minut i čtvrtou obrannou dvojici. „Začátek jsme odehráli dobře, ale strašně se nadřeme na góly a neproměníme ani vyložené šance. Doplácíme na úzký kádr, některým hráčům chybí zodpovědnost,“ řekl za poražené Roman Staněk. 

TJ Loko Veselí nad Lužnicí – TJ Božetice 10:2 (2:0, 4:0, 4:2)
Góly a nahrávky: 
6. Vlach (R. Benda, Klípa), 10. Kovaříček (Lazorišák), 35. Klimeš (J. Benda), 37. Vaněk (Kovaříček, Mikeska), 38. Pechlát (J. Míchal), 39. Fencl (Vaněk), 48. R. Benda (Vlach, J. Benda), 51. Vlach (R. Benda, Klimeš), 56. Vlach (Klimeš, J. Benda), 58. Klimeš (Vlach) – 57. M. Šimák (Tkáčik), 60. Tkáčik (M. Šimák, Špánek).
Rozhodčí: Vavruška – Diviš, Hřídel. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0.Diváků: 120.

Loko Veselí: F. Dvořák – Štěcha (41. Klípa), J. Benda, J. Šťastný, F. Čížek, Fencl, M. Čančura (41. Krampl) – Klimeš, R. Benda, Vlach, J. Míchal, Mikeska, Pechlát, Kovaříček, Lazorišák, Vaněk. Trenéři Lukáš Míchal a Pavel Novák st.

Zdroj: jchokej.cz

5 komentářů: „Lokomotiva nastřílela Božeticím desítku, hattrickem se blýskl Martin Vlach

Napsat komentář