ČEKÁNÍ JE U KONCE, A-TÝM JIŽ O TOMTO VÍKENDU VSTOUPÍ DO DALŠÍ SEZÓNY KRAJSKÉ LIGY MUŽŮ.

Sezóna 2016/2017 skončila pro tým mužů vyřazením ve čtvrtfinále play-off týmem TJ Sokol Radomyšl, kdy v nastaveném systému hrajícím se pouze na dva zápasy, nedokázali veselští smazat gólové manko z prvního zápasu a i přes výhru v domácím utkání pro ně sezóna skončila. Hráči si po náročné sezóně nějaký čas odpočinuli, ale již v květnu se hlásili Davidu Šošovicovi na letní přípravě, která s krátkou pauzou v červenci trvala až do druhé poloviny srpna, kdy hráči vyjeli poprvé na led budějovické Budvar arény, kde našli dočasný azyl, než bude připravený led na domácím stadionu.

V rámci přípravy na ledě se Lokomotiva zúčastnila tradičního turnaje v Soběslavi, ze kterého si přivezla první místo a o týden později se střetla v přípravném zápase s týmem HC Vajgar, kdy ve značně nervózním utkání dokázala strhnout výhru na svojí stranu v poslední vteřině prodloužení. Konečný stav tedy 6:5 pro Lokomotivu.

Další přípravný zápas již na programu nebyl a tak se hráči začali připravovat již pouze v rámci tréninků na ostrý start v novém ročníku krajské ligy. Lokomotiva vstoupí do nové sezóny v sobotu 23. 9. 2017 v 17:00. Soupeřem jí bude tým HC Vimperk, který přes léto posílili hráči, kteří již nechtěli pokračovat v barvách HC David Servis, jmenovitě: J. Hanzal, Chaloupka, Suchánek ml. a Fleischman. Kádr Lokomotivy nedoznal oproti loňsku výrazných změn, z týmu HC Motor přišel mladý nadějný golman Dominik Klestil, čímž se vyřešil hlavní problém, se kterým se Lokomotiva potýkala.

Lokomotivu čeká v novém ročníku celkem 24 zápasů v základní části, jelikož přibyl nový účastník ligy a to HC Pelhřimov „B“. Je to již třetí klub z kraje Vysočina a tak na hráče i fanoušky čeká další porce kilometrů navíc.

Co ale jistě fanoušky potěší, je to, že vstupné na zápasy zůstává ve stejné výši jako loni, tedy 40,- Kč. Pro skalní fanoušky má i letos Lokomotiva připravené permanentní vstupenky na všech 12 domácích zápasů. Cena permanentky je 300,- Kč a bude ji možné zakoupit na pokladně zimního stadionu před zápasem s HC Vimperk, popřípadě před dalším domácím zápasem.

Pevně věříme, že si fanoušci cestu do ochozů na zápasy Lokomotivy najdou a svými hlasivkami nás podpoří v cestě sezónou 2017/2018.

Napsat komentář