A-tým mužů přivezl 1. místo z memoriálu Pavla Háka

Tým mužů TJ LOKOMOTIVY Veselí nad Lužnicí opět zavítal na tradiční memoriál Pavla Háka v Soběslavi. Turnaje se zúčastnily čtyři týmy. Pořádající tým OLH Spartak Soběslav, TJ LOKOMOTIVA Veselí nad Lužnicí a nový účastníci krajské soutěže HC Vajgar Jindřichův Hradec a HC Pelhřimov „B“.

Trenér David Šošovica nemohl počítat s některými oporami jako Josef Mikeska (vypomáhal jedním gólem veselským fotbalistům k prvním bodům v soutěži), Tomáš Chlaň (zranění), Michael Drs, Martin Dušák (oba pracovní povinnost). I tak poskládal trenér tým na 3 lajny, kde mohl vyzkoušet nové posily jako brankáře Dominika Klestila, který náš tým v druhém zápase podržel. Zároveň se mohl opřít o snajpry Čápa a Jana Míchala, který přes léto prošel odtučňovací kúrou a na jeho výkonu byla shozená kila znát. Nutno podotknout, že tito dva se v prvním zápase hodně bavili hokejem a jejich lajna, ve které na centru nastoupil Radek Benda, pelhřimovským slušně motala hlavy.

Semifinále

V prvním utkání nastoupili naši hráči proti týmu HC Pelhřimov „B“. Až na úvod zápasu, kde hned při prvním střídání jeli pelhřimovští 3 na nikoho jme měli zápas pod kontrolou. Výsledek se zastavil až na čísle 11:1 (4:0, 5:1, 2:0) o naše góly se postarali: Arnold (Klimeš), Míchal Jan (Švanda), Čáp, Benda Radek (Čáp), Benda Jan (Míchal Jan), Čáp, Čáp (Míchal Jan), Čáp, Arnold (Pichler), Nehoda (Čáp), Míchal Lukáš (Arnold).

Finále

Po výhře se naši kluci připravovali na finále proti týmu HC Vajgar Jindřichův Hradec, utkání bylo po domluvě kapitánů a trenérů zkráceno na 3×15 minut. Hrál se vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách. V bráně LOKOMOTIVY se představila již zmiňovaná posila mladý Dominik Klestil a nutno podotknout, že předvedl výborný výkon, a tak si po zásluze odnesl i cenu pro nejlepšího hráče. Zápas skončil výsledkem 5:3 (2:0,1:2,2:1) o naše góly se postarali dva hráči: Čáp (Benda), Míchal J. (Nehoda), Čáp (Švanda), Čáp (Nehoda), Čáp (Arnold). Martin Čáp stanovil nový střelecký rekord na tomto turnaji a odnesl si tak cenu pro nejlepšího střelce turnaje.

Sestava TJ Lokomotivy:

Dvořák (Klestil) – Švanda, Nehoda, Míchal L. (C), Benda J., Mach, Kyml, Malecha, Čáp (A), Míchal J.(A), Benda R., Arnold, Klimeš (Marcilis), Vlach, Bůžek, Pichler, Novák.

 

Konečné pořadí týmů:

  1. Loko Veselí nad Lužnicí
  2. HC Vajgar Jindřichův Hradec
  3. OLH Spartak Soběslav
  4. HC Pelhřimov „B“

8 komentářů: „A-tým mužů přivezl 1. místo z memoriálu Pavla Háka

Napsat komentář