1.a 2. třída hrála o tomto víkendu ve Strakonicích

Nejmladší hokejisté veselské Lokomotivy odehráli další ze série přátelských utkání. Tentokrát zavítali na strakonický zimní stadion Na Křemelce, kde se střetli s místním týmem HC Strakonice. Jelikož bylo času na ledové ploše dostatek odehrálo se dvě utkání najednou, když první zápas se hrál na 3 x 15 minut a druhý zápas na 3 x 10 minut.

 

Ročník 2010:

HC Strakonice – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 11:7 a 9:7

Sestava: Hrdina – Beránek, Jindra, Chlaň – Malecha, Polonyi, Bezpalec

Branky: Beránek 7, Malecha 4, Polonyi 2, Bezpalec, Chlaň

Trenéři: Chlaň, Beránek

 

Hráči ročníku 2010 nastoupili k tomuto dvou utkání se dvěmi trojicemi hráčů a v sestavě se objevili dva hráči ročníku 2011. S velmi dobře hrajícím soupeřem drželi naši hokejisté krok co se týče útočných akcí a šancí, bohužel brankou se prosazovali spíše domácí hráči. Naši hokejisté často nevyzráli na výborného brankáře domácích a v obou zápasech odešli poraženi. První utkání vyhrály Strakonice 11:7, druhé utkání 9:7.

 

Ročník 2011:

HC Strakonice – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 2:15 a 3:8

Sestava: Štorek – Kelbl, Weinpold, Kronika, Bužek – Bužková, Štětka, Pinc, Šubarský

Branky: Kelbl 8, Weinpold 6, Štětka 3, Bužková 3, Pinc 2, Šubarský 1

Trenéři: Štětka, Šubarský

 

Hokejisté ročníku 2011 pod vedením Jiřího Štětky i v dalším utkání nepoznali jak chutná hokejová porážka. Tentokrát přehráli svého soupeře ze Strakonic poměrem 15:2 a 8:3. V brance byl znovu velikou oporou Šimon Štorek. Směrem dopředu se nejvíce prosazovala dvojice Šimon Kelbl a Ondřej Weinpold. Druhou čtveřice tradičně táhl Ondřej Štětka a Láďa Pinc. Celý tým ročníku 2011 si zaslouží velikou pochvalu za svoji pracovitost a píly se kterou všichni přistupují k tréninkům a zápasům.

Napsat komentář