1. + 2. třída zahájila sezonu

Hokejisté 1.  a 2. třídy se po letních prázdninách opět začali připravovat na ledové ploše ve Veselí nad Lužnicí. Pod vedení trenérů Jiřího Lukáše, Jiřího Štětky, Tomáše Chlaně a Maratina Beránka probíhají tréninky třikrát týdně a účast na tréninkových jednotkách je téměř stoprocentní. Tvrdá práce na trénincích se pomalu, ale jistě začíná projevovat i na ledové ploše při hraní prvních hokejových zápasů tohoto hokejového potěru. Během měsíce září jsme sehráli tři přípravné utkání. Soupeři našich borců byly týmy Soběslavi, Strakonic a Motoru České Budějovice.

Hráči ročníku 2010, kteří hrají svou druhou sezonu odehráli se Soběslaví a s Motorem velmi vyrovnáné zápasy a tyto utkání pro ně byly velmi přínosné. Utkání se Soběslaví jsme prohráli 12:11, ale výkon všech hráčů byl velmi dobrý. Utkání se Strakonicemi bylo jednoznačné, protože soupeř přijel oslaben o několik hráčů, kteří pomáhali u starších kategorií a tak byl výsledek velmi jednoznačný. Nejlepší utkání sehrály naši hráči ročníku 2010 s Motorem České Budějovice, když na domácím ledě po třech třetinách vyhráli 12:11, ale v přidané čtvrté části hry těsné vedení neudrž eli a v posledních vteřinách zápasu inkasovali vyrovnácí gól na 16:16. Zápasy za TJ Lokomotivu odehrály hráči. Hrdina – Beránek, Jindra, Malecha, Polonyi, Různar, Bezalec, Baloun

Hokejisté ročníku 2011 nastoupili proti stejným soupeřům jako jejich starší kamarádi. U našeho ročníku 2011 se ve všech zápasech prokázala vetší vyhranost a nad všemi svými soupeři vyhráli výraznějším rozdílem. Hráči zaslouží velikou pochvalu za své zaujetí pro hru. V brance předvádí výborné výkon Šimon Štorek. Během měsíce října nás čeká odveta s Motorem, výjezd do Strakonic a snad ještě nějaké další utkání. Ročník 2011 prozatím nastupuje v následující sestavě: Štorek –  Chlaň, Kelbl, Pinc, Štětka, Weinpold, Bužková, Šubarský, Kronika.

Napsat komentář