Vyrovnanou partii na milevském ledě rozhodl v závěru Bárta.

Veselská Lokomotiva chtěla zapomenout na nepovedené první utkání, které prohrála se Strakonicemi. Trenén František Ševčík, své svěřence připravil na vyrovnanou partii velmi dobře. V 58. minutě rozhodl o výhře mladší z bratrů Bártovývch (František), po souhře prvního útoku a získání 3 bodů do tabulky.

Ještě necelé tři minuty před třetí sirénou drželo skóre 1:1. „Byl to smolný zápas,“ krčil rameny trenér Ondřej Mertl. „Rozhodčí nám neuznali gól na 2:1. Neproměnili jsme další šance, dvakrát jsme trefili břevno. Jakub Suchan jel sám na gólmana, který ho zázračně vychytal. Dostali jsme druhý gól, když jsme špatně zareagovali na pohyb soupeře. Třetí padl v naší power play,“ vypočítával. „Zdůraznil jsem klukům, že v Milevsku nás čeká velký boj a musíme hrát ze zajištěné obrany. Všechno splnili na sto procent,“ chválil za vítěze František Ševčík.

HC Milevsko 1934 – TJ Loko Veselí nad Lužnicí 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Góly a nahrávky:
 37. Přívozník (Pouch) – 36. Mich. Bláha (M. Čančura), 58. Fr. Bárta (Mikeska, Jiří Bárta), 60. Marcilis.
Rozhodčí: Poskočil – J. Šimák, P. Bělohlav ml. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Diváků: 260.
Milevsko: Panec – Hamerle, Růžek, Petr Bouška, Bednář, Hrdel, Malý – Řezáč, Suchan, Š. Kadilák ml., Pecka, Škrdleta, Chocholoušek, Brož, Přívozník, Pouch, T. Bílek. Trenéři Ondřej Mertl a Jan Kolář.
Loko Veselí: F. Dvořák – M. Čančura, Žouželka, Kadlec, Fencl, Krampl, J. Benda – Jiří Bárta, Mikeska, Fr. Bárta, Bláha, Marcilis, Dušák, Klimeš, R. Benda, D. Kratochvíl. Trenéři František Ševčík a Pavel Novák st.

zdroj jchokej.cz

Napsat komentář