Veselská Lokomotiva vyjela na led v pozměněném kádru.

Lonští finalisté krajské ligy vyjeli ve čtvrtek 29. 8. 2019 na svůj první trénink na ledě, již tradičně jako jeden z posledních týmů své soutěže. Trenér Josef Vachulka měl k dispozici téměř celý kádr z loňské sezóny, který doplnily nové tváře.

Do sestavy se hlásili:
Brankáři: Filip Dvořák, Pavel Vokůrka a Kristýna Bláhová
Obránci: Stanislav Bůžek, Lukáš Míchal, Martin Štěcha, Roman Krampl, David Nehoda, Michael Drs, Jan Benda, Jakub Čančura
Útočníci: Jan Míchal, Josef Mikeska, Jakub Drs, Dalibor Arnold, Radek Benda, Martin Klimeš, David Kratochvíl, Martin Vlach, Martin Dušák, Jiří Egert, Jakub Novák, Tomáš Novák, Tomáš Syrovátka, Adam Slavíček

Nové tváře v týmu:
Jiří Egert (návrat z USA), Tomáš Novák (návrat z ČB), Tomáš Syrovátka (hostování z HC Tábor), Adam Slavíček (hostování TJ Sokol Radomyšl), Jakub Čančura (try-out)

Ukončení kariéry:
Z útočných řad se k ukončení své hokejové kariéry rozhodnula dlouholetá opora a vyhlášený sniper Martin Čáp, který převážnou část svých hokejových let strávil ve veselské Lokomotivě a jen v letech 2004 a 2006 si odskočil do týmu KLH Jindřichův Hradec (1. liga) a HC Pelhřimov (2.liga).
 
Z obraných řad ukončil svou bohatou kariéru Tomáš Chlaň, který svoji kariéru zasvětil veselskému hokeji, kde působil celou svoji kariéru. Je držitelem dvou mistrovských titulů stejně jako Martin Čáp. Oba, ale na hokej nezanevřeli a budou působit i nadále u veselské Lokomotivy. Tomáš Chlaň působí již druhým rokem jako předseda klubu a trenér mládeže. Martin Čáp se bude věnovat našim nejmenším a předávat jim své bohaté zkušenosti hned při prvních krůčcích na ledě.

Jako poslední je odchod Tomáše Malechy, který se rozhodl ukončit svou kariéru z pracovních důvodů.

Všem zmiňovaným děkujeme za své mnoholeté působení u týmu mužů a přejeme jim plno úspěchů v nových funkcích i v soukromém životě.

Napsat komentář