Turnaj 5. tříd ve Veselí nad Lužnicí ovládla domácí Lokomotiva

V sobotu 5.9. 2020 se konal turnaj 5. tříd (ročník 2010) ve Veselí nad Lužnicí. Domácí tým si pozval na svůj stadion týmy HC Tábor, HC Střelci Jindřichův Hradec a HC Motor České Budějovice. Turnaj se odehrál systémem každý s každým a k potěšení veselských fanoušků si náš tým vedl nejlépe. S přehledem porazil týmy Tábora a Střelců a vyrovnanou bitvu zvládl i s Motorem České Budějovice.

Po zásluze si tak borci v žlutomodrých dresech připsali první místo v turnaji. Druhé místo uhájil Motor České Budějovice díky lepšímu skóre v tabulce, před Střelci z Jindřichova Hradce a na čtvrtém místě skončili hráči HC Tábor.

Jelikož se jednalo o úvodní turnaj sezony, bylo potěšením sledovat mladé hokejisty s jakou chutí se do utkání pouštěli a snažili o co možná nejlepší výsledek.

Za tým veselské Lokomotivy nastoupili pod vedením Martina Beránka tyto hráči: Šimon Štorek – Šimon Krčil, Oliver Volf, David Przeczek, David Různar, Jan Malecha, David Polonyi, Jakub Jindra, David Zikmund, Zoe Petrová, Arnošt Binter, Pavel Svoboda, Vladimír Pinc.

Napsat komentář