Trenérem mužů TJ Lokomotivy Veselí nad Lužnicí se stává Josef Vachulka.

Po odstoupení klubového předsedy Patrika Máci, odstoupila na vlastní žádost i dvojice trenérů mužů David Šošovica a Michal Špička. Nové vedení veselského hokeje tak mělo nelehký úkol hned na začátku svého působení, a to sehnat adekvátní náhradu za tyto dva úspěšné trenéry z minulých let. Jak David Šošovica tak i Michal Špička odváděli pro veselský hokej kvalitní práci a tým mužů dlouhodobě drželi v horních patrech tabulky. Za jejich práci jim patří velké D Í K Y!

Tým mužů tak nově povede bývalý zkušený hráč Písku, Milevska či Jindřichova Hradce Josef Vachulka. Věříme, že své prvoligové zkušenosti dokáže využít ve své nové funkci nikoli mezi mantinely, ale na střídačce. Na pozici vedoucího mužstva zakotvil již třetím rokem Petr Vokroj. Tým mužů bude vstupovat do nové sezony s touhou probojovat se do finále play off  a pokusit se získat titul.

Novému trenérovi se hlásí 25. členný tým. Případné posily jsou v řešení.

Složení týmu pro nadcházející sezonu:

Brankáři:

Filip Dvořák, Dominik Klestil, Pavel Vokůrka.

Obránci:

Nehoda David, Chlaň Tomáš, Krampl Roman, Kyml Dominik, Malecha Tomáš, Míchal Lukáš, Švanda Sebastián, Drs Michal, Jan Benda, Marek Lomský.

Útočníci:

Arnold Dalibor, Benda Radek, Bůžek Stanislav, Čáp Martin, Drs Jakub, Dušák Martin, Klimeš Martin, Míchal Jan, Mikeska Josef, Novák Jakub, Vlach Martin, Kratochvíl David.

 

Nadcházející Krajské ligy se stejně jako v loňském roce zúčastní 13 týmů, hrací systém zůstává beze změn. Více informací zde.

 

Napsat komentář