Start hokejové sezóny je tady.

První hokejový zápas této sezóny 2021/22 odehrají muži před domácím publikem tuto sobotu 18. 9. 2021 od 17. hodin proti družstvu ze Strakonic.

Věnujte prosím pozornost podmínkám pro vstup na domácí zápasy.

PODMÍNKY PRO VSTUP NA DOMÁCÍ ZÁPASY!!

1. Doklad o ukončeném očkování

2. Doklad o prodělání nemoci covid -19 v posledních 180 dnech

3. PCR test z akreditované laboratoře ne starší než 7 dnů

4. Antigenní test z akreditované laboratoře ne starší než 72h

5. Na místě bude možné provést samotest, který si buďto přinesete vlastní, nebo je bude možné v omezeném počtu zakoupit na recepci zimního stadionu za cenu 100,- Kč.

Výše uvedené neplatí pro děti do 6 let věku.

Bez výše uvedeného vás nebude možné pustit na zimní stadion.

Diváci jsou dále povinni po celou dobu pohybu po vnitřních prostorech zimního stadionu nosit ochranný prostředek dýchacích cest s minimálním stupněm ochrany FFP2/KN95. Děti od 6 do 15 let věku mohou nosit v objektu zimního stadionu pouze chirurgickou roušku. Ochranný prostředek dýchacích cest nemusí být nasazen po dobu nezbytně nutnou při konzumaci jídla či pití. Povinnost nosit jakýkoliv ochranný prostředek dýchacích cest se netýká dětí, které ještě nezahájily povinnou školní docházku.

Na letošní sezónu si nebude možné z důvodu nejisté situace ohledně opětovného omezování sportovních akcí zakoupit permanentní vstupenku. Cena klasických vstupenek zůstává ve stejné výši jako loni, tedy 50,- Kč.

Děkujeme za dodržování stanovených podmínek a doufáme, že nebude docházet ke zbytečným dohadům s pořadatelskou službou. Pořádající oddíl je zodpovědný za dodržování podmínek pro vstup a v případě zjištění porušení těchto podmínek je oddíl vystaven hrozbě pokuty ze strany státních institucí.

Děkujeme za pochopení.

Napsat komentář