Ročník 2012 vyhrál turnaj ve Světlé nad Sázavou

V sobotu 14.9.2019 čekal na hráče ročníku 2012 již třetí turnaj této sezony ve Světlé nad Sázavou.

Turnaj se hrál ve dvou skupinách po 4 týmech v zápasech na 2×15 min. V prvním zápase se kluci utkali s výběrem Next Hockey Level (České Budějovice), kterým měli co vracet po porážce ve čtvrtfinále turnaje v Č.B. Klukům se moc herně nedařilo, ale bojovností urvali vítězství 6:4. 

Druhým soupeřem byl tým ze Žďáru nad Sázavou. Kluci začali hrát aktivněji a zápas zvládli se skóre 5:1.

Ve třetím zápase proti Střelcům z J. Hradce chtěli kluci potvrdit první dvě výhry, získat první místo v naší skupině a tím si zahrát s vítězem druhé skupiny o vítězství v turnaji. Výborný týmový výkon korunovaný produktivitou Ondry Štětky znamenal výhru 7:1, která nás posunula do „finále“ proti domácímu týmu ze Světlé. 

Světlá n. Sázavou měla velmi vyrovnaný tým, který hrál poměrně slušně kombinačně a svoji skupinu vyhrál rozdílem „třídy“ s celkovým skóre 38:9. My jsme šli do finále jako tým s nejméně obdrženými brankami – šesti a skóre 18:6, kdy naše skupina byla o něco kvalitnější a vyrovnanější. Zápas se hrál celkem v tempu a kluci drželi průbežně vedení o 3 góly, ale soupeř nás občas zatlačil a dokázal snížit a závěr zápasu zdramatizovat. Kluci ale tlak přestáli a po závěrečné siréně radostně naskákali na golmana a oslavili svůj první letošní turnajový triumf.

Statistiky: 4 výhry ze 4 zápasů, celkové skóre 25:11.

Sestava: Marťa Chmelová, Ondra Štětka, Mates Nohejl, Pepa Zeman, Marek Kokeš, Hynek Kokeš, Matyáš Šimek, Dan Jindra a v brance Míša Vaněk.

Trenéři: Jiří Štětka a Michal Vaněk
Za ročník 2012 Michal Vaněk

Napsat komentář