První mistrovské dvojutkání druhých tříd v Soběslavi

Naši nejmenší hokejisté odehráli svoje první soutěžní zápasy v letošní sezoně. V Soběslavi se jim postavili hned dva soupeři, domácí Spartak Soběslav a druhým týmem byl IHC Písek. Hráči ročníku 2010 nastoupili do prvního utkání příliš lehkovážně a v první třetině svému soupeři nestačili a prohráli ji 5:2, poté až dokonce utkání se marně snažili dohnat manko z první třetiny a utkání tak prohráli po nepříliš bojovném výkonu 9:4. B tým, za který u nás nastupují hráči komlpetně ročník 2011 (stejně tak tomu bylo i u Soběslavi), rovněž prospal začátek utkání. Za svým soupeřem značně zaost&a acute;val v bojovnosti a po první třetině jsme prohrávali 2:1. Po domluvě o přestávce kluci začali mnohem lépe bruslit a soupeře postupně přehrávali. Konečné skóre se zastavilo na stavu 3:14 pro Veselí.

A tým proti Písku zažil hektické utkání. Skóre se měnilo velmi často a přelévalo se z jedné strany na druhou. Střelci na obou stranách hřiště se měli velmi na pilno a pro trenéry toto utkání nebylo příliš příjemné. Lokomotiva nakonec vyhrála 18:15, když na hřišti zcela dominoval Patrik Beránek autor 12 branek.

B tým hrál proti komplet staršímu soupeři, ale na hřišti to nebylo znát a naši hokejisté se svému soupeři zcela vyrovnali. Velké nasazení a snaha všech hráčů vedla ke konečnému výsledky 5:5. Všichni hráči jak u A týmu tak i u B týmu si zaslouží pochvalu za předvedené výkony a snahu. Velké díky patří i rodičům za podporu v hledišti!!!

2010:

OLH Spartak Sobělsav – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 9:4

Branky: Malecha 2, Polonyi 2

Sestavy: Hrdina – Beránek, Polonyi, Štětka, Bezpalec – Malecha, Jindra, Různar, Kronika

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – IHC Písek 18:15

Branky: Beránek 12, Malecha 2, Polonyi 2, Různar, Chlaň

Sestava: Hrdina – Beránek, Polonyi, Chlaň, Bezpalec – Malecha, Jindra, Různar, Kronika

2011:

OLH Spartak Sobělsav – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 3:14

Branky: Bužková 5, Kelbl 4, Chlaň 2, Pinc 2, Weinpold

Sestavy: Štorek – Kelbl, Weinpold, Korytár, Bužek – Chlaň, Pinc, Bužek, Šubarský, Klečka

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – IHC Písek 18:15

Branky: Weinpold 2, Štětka 2, Pinc

Sestavy: Štorek – Kelbl, Weinpold, Korytár, Bužek – Štětka, Pinc, Bužková, Šubarský, Klečka

Napsat komentář