Pojď hrát hokej 28. 1. 2022

V pátek 28. ledna 2022 se na zimním stadionu ve Veselí nad Lužnicí opět konala náborová akce „Pojď hrát hokej“ v rámci celorepublikové akce „Týden hokeje“, která probíhá v týdnu od 24 do 30. ledna 2022.

Akce byla určena především všem malým dětem ve věku 4-8 let, které mají zájem se naučit bruslit a hrát lední hokej. Všechny zúčastněné děti po přivítání na zimním stadionu obdržely klíčenku, láhev CCM a samolepky.

Po 17 hodině se šly děti převléci do bruslí a šly okusit první krůčky na ledě. Na ledové ploše o ně bylo postaráno trenéry nejen z náboru, ale i od starších ročníků společně s mladšími žáky. Pod dohledem šéftrenéra mládeže Stanislava Jasečka pro ně byl připraven zábavný program. Na druhé polovině hřiště byl současně jako ukázka trénink první a druhé třídy. Na závěr celé akce proběhlo focení všech zúčastněných, fotografie naleznete níže.

Akce „ Pojď hrát hokej“ se zúčastnilo celkem 14 nových dětí, které se úspěšně zaregistrovaly do projektu „Pojď hrát hokej“.

Další tréninky pro začínající hokejisty jsou každé pondělí a středu od 17. hodin na zimním stadionu ve Veselí nad Lužnicí. Těšíme se na Vás!

Napsat komentář