Mladší dorost obsadil 3. místo na turnaji v Náchodě.

Družstvo mladšího dorostu se v posledním víkendu letošního roku zúčastnilo turnaje v Náchodě.
Družstva domácího HK NÁCHOD, LOMNICE NAD POPELKOU,TJ LOKOMOTIVA VESELÍ NAD LUŽNICÍ, HC STADION LITOMĚŘICE, HK NÁCHOD, SC KOLÍN, METALLURG MINSK (BLR) změřili své síly. Úvodní utkání s HC Stadion Litoměřice skončilo remízou 3:3. V prodloužení ani v samostatných nájezdech nebyla úspěšná ani jedna strana.
Další zápas s domácími HK Náchod bylo od počátku jako na vodě. Utkání bohaté na góly nakonec vyznělo v náš prospěch 6:4. Večerní utkání s SC Kolín bylo od počátku pod naší taktovkou s jasným koncem 4:1. Smolné bylo pouze prodloužení, kdy po 10 vteřinách puk skončil v naší síti. 
Nedělní utkání s Metallurg Minsk bylo od počátku ve velmi vysokém tempu a na obě strany vyrovnané. Tým od počátku patřil k favoritům turnaje. Jejich práce s hokejkou a samostatné úniky na sebe nenechali dlouho čekat. Utkání jsme nakonec podlehli 1:2. V prodloužení přesná střela Štěpána Koreše nám zajistila jeden cenný bod.
Poslední, finálové utkání jsme odehráli s výběrem hráčů extraligového královehradeckého kraje HC Lomnice nad Popelkou. Utkání bylo od počátku zbytečně vyhrocené. Nicméně si kluci nenechali tvrdou hru soupeře líbit a hráli hokej. Přestože utkání skončilo vítězně pro soupeře 3:0, kluci odehráli pěkný zápas.
V celkovém pořadí jsme skončili na třetím místě za posledně jmenovanými týmy. Ve velmi dobře obsazeném turnaji je třetí místo pěkné umístění. Týmy na druhém až čtvrtém místě měly shodný počet bodů. Nejlepším gólmanem turnaje byl zcela oprávněně vyhlášen náš Matyáš Havel.  
Klukům, celému realizačnímu týmu, rodičům patří velké poděkování. Téměř tři dny strávené na zimním stadiónu myslím stálo za to.

Napsat komentář