Mistrovské utkání 2. tříd bylo úspěšné jen z poloviny.

Naši nejmladší hokejisté sehráli druhé kolo své soutěže. Na domácí stadionu postupně přivítali Střelce z Jindřichova Hradce a poté soupeře HC Milevsko 2010. Hráči druhé třídy (2010) proti Střelcům prospali začátek a nabídli soupeři v úvodu utkání tři samostatné nájezdy. Soupeř dva proměnil a dostal se do pohody a vedení, které držel až do konce utkání. Hokejisté z Jindřichova Hradce zvítězili 10:4. Utkání s Milevskem se našim hráčům opět nedařilo v úvodní třetině, ale od druhé třetiny už se začalo skóre otáčet na naši stranu a na konci utkání jsme se mohli radovat z vítězství 10:7. Dva hráči slavili dnes narozeniny a sice Zuz ka Bužk ová a Kuba Hrdina tímto jim ještě jednou přejeme vše nejlepší.

Hráči na druhé straně, kde nastupujeme kompletně s mladším ročníkem měli proti staršímu soupeři z Jindřichova Hradce výborný začátek a po první třetině vedli 3:1. Poté se však projevila fyzcká převaha staršího soupeře a hosté od Vajgaru otočili skóre na 4:7.

HC Milevsko také na straně „B“ nastupuje s hráči ročníku 2011 a tak se utkali stejně staré výběry týmů. Naši hokejisté měli od začátku až do konce jasnou herní převahu a tu dokázali vyjádřit i gólově a zcela zaslouženě vyhráli 15:1.

Výsledky 1. + 2. třída sobota 9. 12. 2017

Ročník 2010

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí „A“ – Střelci J.H. 4:10

Branky: Beránek 2, Rešl, Polonyi

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí „A“ -Milevsko 10:7
Branky:
Beránek 4, Rešl 4, Bezpalec 1. Malecha 1

 

Ročník 2011

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí „B“ – Střelci J.H. 4:7

Branky: Štětka 2, Kelbl, CHlaň

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí „A“ – Milevsko 15:1
Branky:
Chlaň 5, Štětka 3, Weinpold 3, Kelbl 2 Klečka 1, Pinc 1

Napsat komentář