Dorost přivezl body z Popovic

Slavoj Velké Popovice  x HC Tábor „B“ Veselí 2:8 ( 1:2; 1:2; 0:4 )

Sestava: Sviták,  Vylít, Šturma, Punda, Klípa, Krch, Sedlačík, Svoboda, Kovaříček, Kolací, Mareš,  Dohnal, Makovec, Řehoř, Zátopek, Koreš

Góly: Zátopek (Šturma); Kovaříček (Zátopek, Mareš); Punda (Mareš, Makovec); Kolací; Koreš (Řehoř, Makovec); Kovaříček (Zátopek); Řehoř (Vylít); Svoboda (Sedlačík, Zátopek).

V sobotu v podvečer jsme zavítali na led do Velkých Popovic. Od začátku bylo jasné, že jsme lepším týmem.  Přestože se celé utkání hrálo na soupeřově straně, kluci si zřejmě mysleli, že se soupeř porazí asi sám. Místo aktivní hry na branku, jsme hráli excelentní hru za jejich brankou bez jaké-koli střelby. Soupeř moc příležitostí ke střelbě sice neměl, ale dokázal 2x naše chyby potrestat. Slovy trenéra jsme dvě třetiny hráli profesorský hokej!  Po důrazné rozmluvě před třetí třetinou jsme dali během 5ti minut 3góly…a pak se už zápas dohrával.  Hra byla přerušována nespočtem zbytečných vyloučení na obou stranách. Přestože jsme vyhráli, musíme hodně zapracovat na disciplíně a koncovce.

Napsat komentář