1.+2. třída hrála se Strakonicemi a Vajgarem Jindřichův Hradec

2. třídy – ročník 2010

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – HC Strakonice 6:6
Branky: Malecha 3, Jindra, Polonyi, Kelbl

S týmem Strakonic veselská Lokomotiva hrála od počátka vyrovnanou partii. Naši hokejisté z počátku vedli, ale postupem času hostující tým hru i stav vyrovnal. Utkání nakonec skončilo nerozhodně, což vzhledem k průběhu bylo i spravidlivé.

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – HC Vajgar Jindřichův Hradec 10:7
Branky: Beránek 3, Jindra 2, Kelbl 2, Různar 2, Malecha

Druhé utkání naši hráči začali dobře a brzo se ujali vedení 4:1, poté však přišlo polevení a hosté se dotáhli brankově na naši úroveň. V druhé třetině jsme přestávali bruslit a soupeř byl lepším týmem, ale ve třetí třetině se výkon našich hráčů opět zvedl a nakonec jsme soupeři odskočili na rozdíl tří branek. Pochvalu za obě utkání si zaslouží brankář Jakub Priessel, který podal dobré výkony.

1. třídy – ročník 2011
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – HC Strakonice 10:7
Branky: Chlaň 3, Pinc 3, Štětka 2, Weinpold 2

Prvňáci proti Strakonicím hráli dobré utkání. V samém úvodu se soupeř po dvou rychlých protiútocích dostl do vedení 2:1, ale naši hráči lépe bruslili a vytvářeli si i více příležitostí. Dost často však narazili na výborného gólmana hostů. Do konce první třetiny se nám podařilo vyrovnat na 2:2. Od druhé třetiny už naši hráči začali i proměňovat své šance. Strakoničtí však nadále bojovali o dobrý výsledek a dokázali tresta brejkové situace. Konečný výsledek 10:7 je pro oba týmy uspokojivý.

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – HC Vajgar Jindřichův Hradec 17:6
Branky: Weinpold 5, Štětka 4, Bužková 3, Pinc 2, Zahradník 2, Kronika

Utkání s Vajgarem se těžko hodnotí, protože hostující tým nepřemluvil svého brankáře aby nastoupil do dalšího utkání, oblečený hráč do brankářské výstroje po první třetině také odstoupil, tak hosté hráli s pěti hráči baz brankáře. Tato skutečnost zápas znehodnotila a pro zúčastněné hráče utkání ztratilo na významu. Naši hráči však byli i v tomto utkání lepším týmem a zaslouženě vyhráli i toto utkání.

Poslední kolo krajské ligy v minihokeji sehrají naši hráči příští neděli ve Vimperku, kde se utkáme s domácím týmem HC Vimperk a s tým HC Tábor.

Napsat komentář